• Dla studentów

Warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych

Szanowni Państwo,

Sekcja Zagraniczna Biura Spraw Studenckich UW po raz kolejny organizuje warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 24-25 oraz 29-30 września 2015 r. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, a swoim zakresem obejmą kwestie praktyczne dotyczące życia w Polsce oraz studiowania na Uniwersytecie, a także zagadnienia z komunikacji międzykulturowej.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesłanie informacji o szkoleniu wszystkim cudzoziemcom przyjętym na pierwszy rok studiów (zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia) oraz o zamieszczenie tej informacji na stronach internetowych wydziałów.

W załączeniu znajduje się tekst wiadomości, którą mogą Państwo przesłać studentom, a także program szkolenia, który będzie można rozwiesić na tablicach informacyjnych oraz na stronie internetowej.

Zeszłoroczne warsztaty zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników, dlatego zachęcamy do rozpowszechnienia tej informacji.

Dysponujemy bardzo ograniczoną liczbą miejsc na warsztaty, dlatego też studenci są proszeni o rejestrację poprzez wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem. Rejestracja na pierwsze szkolenie będzie otwarta do 15 września, a na drugie – do 23 września.

W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie udzielę dodatkowych informacji. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: k.basisty@adm.uw.edu.pl.

Katarzyna Basisty

Sekcja Zagraniczna Biura Spraw Studenckich,