Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM

Samorząd

Samorzad IPS

SAMORZĄD INSTYTUTU POLITYKI SPOŁECZNEJ 2016/2017

Członkowie samorządu Polityki Społecznej – mail: ipssamorzad@gmail.com

Zarząd :

  1. Przewodnicząca: Anna Grudnicka – a­_grudnicka@wp.pl; 606-247-046
  2. V-ce Przewodniczący: Mateusz Rulski – mateusz.rulski@onet.pl; 535-880-751      
  3. Barbara Stodolska – bstodolska@gmail.com; 792-251-176
  4. Marta Jeleń – marta.jelen997@gmail.com; 609-781-243
  5. Aleksandra Papuga – ola.papuga@interia.pl; 500-101-120

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:

  1. Anna Grudnicka – a_grudnicka@wp.pl; 606-247-046
  2. Majka Legin – majkalegin@gmail.com; 603-387-939
  3. Rafał Witkowski – witkowski.r@yahoo.com; 668-973-004
  4. Wiktor Welfle – wiktor.welfle@wp.pl; 608-151-264

Rada Instytutu Polityki Społecznej:

  1. Anna Grudnicka – a_grudnicka@wp.pl; 606-247-046
  2. Agnieszka Kiereś – aga.kieres@gmail.com; 507-101-633
  3. Zuzanna Brzeska – zuzannabrzeska09@gmail.com; 517-192-751
  4. Krystian Sołtysiński – krystian_soltysinski@me.com; 727-923-636

Parlament Studentów UW:

    Monika Berlińska: monikaberlinska@gmail.com


Jeśli macie jakieś: pytania, wątpliwości a może jakieś ciekawe pomysły dotyczące różnych eventów na naszym instytucie możecie do nas napisać ☺.

Link do fanpage Samorządu na facebooku: https://www.facebook.com/ips.samorzad/?fref=ts

Jesteśmy również na snapie (@zss_ips) oraz instagramie (zssips_uw)

Samorzad IPS ZSSIPSSamorzad Instagram

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social