Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM

Samorząd

Samorzad IPS

SAMORZĄD INSTYTUTU POLITYKI SPOŁECZNEJ 2018/2019

Członkowie samorządu Polityki Społecznej – e-mail: ipssamorzad@gmail.com

Zarząd:

1. Przewodnicząca: Anna Antoniewicz – aa.antoniewicz@student.uw.edu.pl; 509-152-588
2. V-ce Przewodniczący: Wiktor Welfle – wiktor.welfle@wp.pl; 608-151-264
3. Aleksandra Papuga – a.papuga2@student.uw.edu.pl; 500-101-120
4. Jakub Wyrzykowski – j.wyrzykowski@student.uw.edu.pl; 512-650-220
5. Justyna Kleszcz – justyna.kleszcz@onet.com.pl; 508-390-659

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:

1. Anna Antoniewicz- aa.antoniewicz@student.uw.edu.pl; 509-152-588
2. Zuzanna Białkowska- zuza.bialkowska@gmail.com; 602-450-073
3. Katarzyna Gołuch – k.goluch1@gmail.com; 883-733-609
4. Adrian Karpiński – meduza6949@gmail.com; 784-006-985
5. Wojciech Kuczyński – wojciechk1123@gmail.com; 662-011-351
6. Gabriela Wcześniak – gwczesniak@wp.pl; 602-290-185
7. Martyna Zbyszewska – zbyszewska@gmail.com; 513-490-011

Rada Instytutu Polityki Społecznej:

1. Anna Antoniewicz – aa.antoniewicz@student.uw.edu.pl; 509-152-588
2. Dagmara Kamut – d.kamut@gmail.com; 605-577-146
3. Zuzanna Ugorek – zuziaugorek@interia.pl; 661-677-628
4. Karina Wiater – karina.wiater@wp.pl; 790-300-169

Parlament Studentów UW:

1. Aleksandra Papuga – a.papuga2@student.uw.edu.pl; 500-101-120

 


Jeśli macie jakieś: pytania, wątpliwości a może jakieś ciekawe pomysły dotyczące różnych eventów na naszym instytucie możecie do nas napisać ☺.

Link do fanpage Samorządu na facebooku: https://www.facebook.com/ips.samorzad/?fref=ts

Jesteśmy również na snapie (@zss_ips) oraz instagramie (zssips_uw)

Samorzad IPS ZSSIPSSamorzad Instagram

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social