Instytut Polityki Społecznej Uniwersytet Warszawski

Seminarium naukowe „Propozycje metod ewaluacji programu 500+”- 7 kwietnia 2017 r.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam członków i sympatyków Zakładu Teorii i Metodologii Polityki Społecznej Instytutu Polityki Społecznej Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego na seminarium naukowe w dniu 7 kwietnia 2017 r. w godz. 10-13.

Temat: „Propozycje metod ewaluacji programu 500+”

Program seminarium:

1. dr Anna Kurowska, mgr Klaudyna Szczupak – referat pt. „Polskie matki a 500+: prokreacja, praca i poparcie dla PiS. Raport z badania ankietowego”
  2. dr hab. prof. UW Ryszard Szarfenberg: referat pt. „Wpływ 500+ na ubóstwo na podstawie mikrosymulacji”
  3. Dyskusja

Planujemy nagranie wystąpień i dyskusji, przygotowanie transkrypcji i – jeśli uzyskamy interesujący materiał – opublikowanie dyskusji w „Problemach Polityki Społecznej”.

Miejsce spotkania: Instytut Polityki Społecznej, Nowy Świat 67 pok. 104 (I piętro).

Dr hab. prof. UW Barbara Szatur-Jaworska
Kierownik Zakładu Teorii i Metodologii Polityki Społecznej