Rynek Pracy: Instrukcja Obsługi – kurs

Serdecznie zapraszamy studentów i studentki Instytutu Polityki Społecznej UW do udziału w kursie Rynek Pracy: Instrukcja Obsługi, realizowanym w ramach kierunku Organizowanie Rynku Pracy.

Celem kursu jest zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności (negocjacyjnych, organizacyjnych i analitycznych) oraz wiedzy ułatwiających radzenie sobie z wyzwaniami współczesnego, niestabilnego rynku pracy.

Kurs jest realizowany przez naukowców związanych z Komitem Kryzysowym Humanistyki Polskiej w ramach programu Inkubatora Innowacji Społecznych „TransferHUB” przez badaczy, ekspertów i praktyków rynku pracy.

Więcej informacji o kursie (wraz z możliwością zapisu), znajdą Państwo pod adresem: