Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM

Podyplomowe

Współcześnie zdobywa uznanie idea kształcenia ustawicznego i przez całe życie. Dynamiczny rynek pracy sprawia, że wciąż trzeba aktualizować nabytą wiedzę i umiejętności, a także zdobywać nowe kwalifikacje. Dobrze temu służą studia podyplomowe. Instytut Polityki Społecznej przygotował kilka własnych studiów. Współpracujemy też z instytutami z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.

Zapraszamy słuchaczy, którzy chcą zdobyć kwalifikacje doradców zawodowych i pośredników pracy, specjalistów do spraw komunikacji ze społeczeństwem czy awansować w instytucjach pomocy społecznej na stanowiska kierownicze. Osobom związanym już z sektorem publicznym proponujemy nowoczesne studia z zakresu zarządzania, które ułatwią im awans i sprawią, że lepiej będą sobie radziły z zadaniami zawodowymi.

Studia podyplomowe prowadzone przez IPS UW

Nazwa studiów Limit miejsc Czas trwania (rok) Czesne za semestr Uwagi dodatkowe Szczegóły na temat studiów 
Doradztwo Zawodowe i Edukacyjne 45 1,5

studia płatne

czesne za studia 5700 zł,

płatne w trzech ratach

Studia podyplomowe adresowane są do absolwentów studiów wyższych chcących zdobyć kwalifikacje uprawniające do pracy jako doradcy edukacyjno-zawodowi, m.in. nauczycieli, pracowników publicznych służb zatrudnienia, pracowników innych instytucji rynku pracy, w tym pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych, oraz wszystkich osób chcących zawodowo związać się z instytucjami rynku pracy jako doradcy zawodowi i edukacyjno-zawodowi. Przejdź do strony tych studiów…

Comments (11)

Comments are closed

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social