Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM
  • Start
  • Aktualności
  • Praca dyplomowa biletem do kariery. Zapraszamy do bezpłatnego programu Dyplom na STARTup!

Praca dyplomowa biletem do kariery. Zapraszamy do bezpłatnego programu Dyplom na STARTup!

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza do projektu innowacji społecznej „Dyplom na startup”. Projekt ten polega na opracowaniu innowacyjnego modelu seminarium dyplomowego, który będzie wspierał pisanie wdrożeniowych prac dyplomowych. Po fazie testowania model będzie udostępniony wszystkim promotorom oraz studentom na portalu zarządzanym przez NCBR, którego zadaniem będzie łączenie nauki i biznesu.

Obecnie NCBiR poszukuje 24 studentów/doktorantów, którzy uczestnicząc w 4 warsztatach oraz coachingu indywidualnym będą testować przygotowany przez Centrum model (więcej informacji w pliku pdf z załącznika).

Jednocześnie dla uczestników to doskonała okazja aby skorzystać z bezpłatnych warsztatów z profesjonalnymi coachami, które mają na celu rozwój osobisty, pobudzenie kreatywności, pozyskanie wiedzy o komercjalizacji, start-upach oraz komunikacji w biznesie.

Fanpage projektu: https://www.facebook.com/events/1059718297498653/ 

Formularz aplikacyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeeutZGCALKsqrMuYl_O6xn_HxZ3nXa6s9ABbnq–Nj06TaA/viewform (link dostępny również w załączniku PDF).

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social