Poszukujemy praktykantów do Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego.

Interesuje Cię szeroko pojęta przedsiębiorczość? Masz lekkie pióro i nieskończone pokłady kreatywności? A może fascynuje Cię świat nowych technologii i chcesz go odkrywać?
Te i wiele innych umiejętności możesz doskonalić w Inkubatorze UW pod okiem doświadczonych praktyków!

Inkubator UW to inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego przy Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii, skierowana do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników uczelni. Misją IUW jest promowanie postaw przedsiębiorczych w środowisku akademickim oraz wsparcie w rozwoju projektów biznesowych w przyjaznych, bezpiecznych warunkach.

Obecnie poszukujemy praktykantów w obszarze:
promocji i marketingu – wsparcia w działaniach promujących Inkubator UW i nasze najbliższe inicjatywy, SkillBox oraz MatchIT;
redakcyjnym – autorów artykułów związanych z tematyką przedsiębiorczości, biznesu, komercjalizacji wiedzy;
zarządzania projektami – wsparcia organizacyjnego inicjatyw Inkubatora UW oraz ich ewaluacji
nowych technologii – opieka nad laboratoriami IUW, wsparcie w tworzeniu regulaminów dot. obsługi urządzeń, wspieranie projektów technicznych, takich jak budowa uniwersyteckiego drona.
serwisów i aplikacji webowych – rozwijanie funkcjonalności serwisu www Inkubatora UW.

Praktykantom oferujemy również możliwość uczestnictwa w darmowych szkoleniach z zakresu nowych technologii i prowadzenia biznesu oraz przestrzeń i wsparcie w realizacji własnych pomysłów!

Jeśli czujesz, że chcesz spróbować sił w naszym zespole – daj znać! Do zgłoszenia załącz swój życiorys oraz informacje, w którym obszarze chcesz zdobywać doświadczenie i jakimi kompetencjami możesz wesprzeć ideę Inkubatora UW.

Zgłoszenia: iga.laniec@inkubator.uw.edu.pl
Więcej informacji: www.inkubator.uw.edu.pl