Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM
  • Start
  • Aktualności
  • Pomóż w realizacji filmu, poznaj metody pracy z różnymi grupami, zostań wolontariuszem w projekcie „Dom od środka IV”!

Pomóż w realizacji filmu, poznaj metody pracy z różnymi grupami, zostań wolontariuszem w projekcie „Dom od środka IV”!

Dom od środka IV stanowi kolejną odsłonę nagradzanego cyklu warsztatów rozwojowych z wykorzystaniem wideo, którego
uczestnikami są 2 grupy – osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz osoby z diagnozami chorób psychicznych.
W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu oraz kręcą autorskie
etiudy, które będą mieć kinową premierę!

CO OFERUJEMY:
– możliwość poznania nowych metod i technik pracy z różnymi grupami
– możliwość bezpłatnego udziału w zagranicznych szkoleniach w ramach naszych pozostałych projektów
– zdobycie doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz osobami z diagnozami chorób psychicznych
– poznanie podstawowego sprzętu filmowego
– elastyczny grafik
– szansę na zatrudnienie w kolejnych działaniach
– możliwość odbycia praktyk studenckich

ZADANIA WOLONTARIUSZY:
– udział w warsztatach w roli asystentów
– praca z kilkuosobowymi zespołami uczestników przy realizacji ich autorskich filmów
– wsparcie w organizacji premiery kinowej

ZGŁOSZENIA:
adagaska@pracowniacotopaxi.pl
tel. 792 799 550

Projekt dofinansowany ze środków Programu MRPiPS „Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi”.

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social