Instytut Polityki Społecznej Uniwersytet Warszawski

Pani prof. dr hab. Ewa Leś 8 marca 2017 r. z rąk Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy odebrała nominację profesorską. Tytuł naukowy profesora nauk społecznych Pan Prezydenta nadał Pani Profesor Ewie Leś postanowieniem z dnia 9 lutego 2017 r.

Warszawa, 08.03.2017. Prezydent RP Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie. Fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP
Uwaga!!! Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materialów, dotyczących działań Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjecia – w tym kadrowanie czy obróbka graficzna – jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydenta RP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta. Publikujący zdjęcia zobowiązuje się do podpisania ich autora oraz źródła ich pochodzenia.