OFERTA PRACY W INKUBATORZE UW

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego został powołany w celu wspierania postaw i zachowań przedsiębiorczych w społeczności akademickiej. Pomaga w rozwoju projektów biznesowych i społecznych, organizując warsztaty, szkolenia, spotkania z ekspertami, a także udostępniając nowoczesną przestrzeń do pracy.

Inkubator poszukuje nowej osoby do zespołu na stanowisko Junior Project Managera. Jeśli:

– lubisz i potrafisz zarządzać projektami,

– interesujesz się szeroko pojętą przedsiębiorczością i chcesz rozwijać społeczność uniwersytecką,

– tematyka start – upów oraz młodych biznesów nie jest Ci obca…

… to zachęcamy do aplikowania. Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia – CV i odpowiedź na pytanie rekrutacyjne należy wysyłać na adres przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl.

Szczegóły na https://iuw.edu.pl/pl/blog/rekrutacja-na-stanowisko-junior-project-managera/.