Instytut Polityki Społecznej Uniwersytet Warszawski

Miło nam poinformować, że Organizowanie rynku pracy jeden z kierunków prowadzonych przez Instytut Polityki Społecznej WNPiSM otrzymał znak jakości Studia z Przyszłością. Znak ten jest przyznawany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego tym kierunkom studiów, które „zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy oraz pozwalają studentom nabyć umiejętności i kompetencje o charakterze praktycznym”.