Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM

III Zimowa Szkoła Metodologiczna

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów III Zimowej Szkoły Metodologicznej uprzejmie prosimy o przesłanie poniższej wiadomości do studentów, doktorantów i pracowników naukowych Wydziału. Będziemy również wdzięczni za umieszczenie stosownej informacji na Państwa stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

„Sekcja Metod, Technik i Narzędzi Badawczych Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz Katedra Teorii Polityki Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w trzeciej Zimowej Szkole Metodologicznej, która odbędzie się 8-9 lutego 2018 r. (Zaproszenie w pliku do pobrania).

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich osób, które w gronie najwybitniejszych specjalistów w kraju chciałyby skonsultować swoje projekty badawcze lub prowadzone badania pod kątem poprawności metodologicznej. Przedsięwzięcie będzie składać się z wykładów eksperckich z zakresu metodologii w naukach o polityce oraz tematycznych paneli warsztatowych, w trakcie których uczestnicy będą prezentować oraz poddawać pod dyskusję swoje koncepcje badawcze. Zainteresowani będą mogli odbyć również indywidualne konsultacje z zaproszonymi specjalistami.

Zapraszamy przede wszystkim reprezentantów politologii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa, nauk o mediach oraz dyscyplin pokrewnych”.

Z wyrazami szacunku,

Michał Dahl

Sekretarz III Zimowej Szkoły Metodologicznej

Zaproszenie

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social