Grupa wsparcia dla studentek/studentów UW.

Już niedługo w Centrum Pomocy Psychologicznej UW rozpoczną się spotkania grupy wsparcia dla studentek/studentów UW. Grupa będzie miała charakter wsparcia psychologicznego z elementami psychoedukacji. Do udziału w grupie zapraszamy studentów i studentki UW, które_rzy chcą lepiej rozumieć siebie, poprawić samoocenę, efektywniej radzić sobie ze stresem i innymi wyzwaniami, a także tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi i lepiej odnajdywać się w grupach.

Kiedy i gdzie?
Spotkania rozpoczną się w styczniu i będą odbywały się we środy w godz. 15.30-17.00 w siedzibie CPP UW przy ul. Pasteura 7 w Warszawie.

Jak się zapisać?
Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psycholożką i psychoterapeutką prowadzącą grupę – dr Anną Mach. Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl. Udział w grupie jest bezpłatny.

Grupa ma charakter półotwarty, co oznacza, że można do niej dołączyć przez cały rok, po odbyciu konsultacji z terapeutką prowadzącą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz na cpp@psych.uw.edu.pl.