Instytut Polityki Społecznej WNPiSM UW
Logo IPS Logo WNPiSM
  • Start
  • Aktualności
  • Dyżur prof. G. Spytek-Bandurskiej w dniu 23 października z powodu wyjazdu służbowego został odwołany. Zajęcia z przedmiotu „Polityka rynku pracy” z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostają odwołane. Odpracowanie zajęć nastąpi w innym terminie uzgodnionym ze studentami. Natomiast ćwiczenia z prawa pracy z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostaną poprowadzone w zastępstwie przez dr T. Niedzińskiego.

Dyżur prof. G. Spytek-Bandurskiej w dniu 23 października z powodu wyjazdu służbowego został odwołany. Zajęcia z przedmiotu „Polityka rynku pracy” z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostają odwołane. Odpracowanie zajęć nastąpi w innym terminie uzgodnionym ze studentami. Natomiast ćwiczenia z prawa pracy z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostaną poprowadzone w zastępstwie przez dr T. Niedzińskiego.

Dyżur prof. G. Spytek-Bandurskiej w dniu 23 października z powodu wyjazdu służbowego został odwołany.

Zajęcia z przedmiotu „Polityka rynku pracy” z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostają odwołane. Odpracowanie zajęć nastąpi w innym terminie uzgodnionym ze studentami. Natomiast ćwiczenia z prawa pracy z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostaną poprowadzone w zastępstwie przez dr T. Niedzińskiego.

Kontakt

ul. Nowy Świat 67,
00-927 Warszawa
tel./fax +48 22 826 66 52
ips@uw.edu.pl
Więcej +

Social