• Dla studentów

Drugą edycja konkursu dla studentów na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).

Szanowni Państwo,

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Ambasada Brytyjska oraz Ambasada Szwecji w Polsce organizują drugą edycję konkursu dla studentów na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).

Chcielibyśmy zaprosić studentów Państwa uczelni do wzięcia w nim udziału.

W załączeniu pozwalamy sobie przesłać PLAKAT informujący o konkursie z prośbą o jego opublikowanie w Państwa newsletterze, czasopiśmie lub stronie internetowej oraz przesłanie studentom, kołom naukowym oraz biurom karier.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród studentów problematyki umowy handlowej UE-USA. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci zarejestrowani na polskich uczelniach wyższych.

Autorzy najlepszych esejów otrzymają nagrody:

• wyjazd studyjny do Londynu i spotkanie z ekspertami zaangażowanymi w negocjacje TTIP (pokrycie wszystkich kosztów);
  • trzymiesięczny staż w PISM;
  • publikacja zwycięskiego eseju na blogu PISM;
  • voucher na jedno ze szkoleń organizowanych przez Akademię PISM;
  • uczestnictwo w gali wręczenia nagród w Ambasadzie Szwecji w Warszawie.

Prace należy przesłać w terminie do 15 listopada 2015 r. na adres ttip@pism.pl.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 22 556 80 71/09 lub mailowego pod adresem ttip@pism.pl. Informacja na temat konkursu zamieszczona jest również na stronie internetowej PISM. Wszelkie aktualne informacje mogą też Państwo uzyskać na stronie konkrusu na Facebooku, do której śledzenia serdecznie zapraszamy.

Z góry uprzejmie dziękujemy za pomoc.

Z poważaniem,

Zespół Konkursowy TTIP