Dołącz do zespołu opiekunów przestrzeni.

Inkubator UW to inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego przy Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii, skierowana do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników uczelni. Misją IUW jest promowanie postaw przedsiębiorczych w środowisku akademickim oraz wsparcie w rozwoju projektów biznesowych w przyjaznych, bezpiecznych warunkach.

W związku z uruchomieniem nowych lokalizacji poszukujemy osób otwartych, kontaktowych, odpowiedzialnych i z pozytywnym nastawieniem, które dołączą do naszego zespołu opiekunów przestrzeni.

Do zadań opiekuna przestrzeni należy m.in.:
• pierwszy kontakt z osobami odwiedzającymi Inkubator UW;
• dbanie o porządek i estetykę pomieszczeń Inkubatora;
• sprawowanie pieczy nad sprzętem i wyposażeniem Inkubatora;
• obsługa kalendarza rezerwacji pomieszczeń i sprzętu.

Dyspozycyjność: minimum 2 razy w tygodniu w godzinach 9:00-15:00 i/lub 15:00-21:00.

Minimalne doświadczenie? Nie potrzebne. Sumienność, uczciwość, pracowitość? Bardzo ważne! Chęć uczenia się? Pewnie! Zainteresowanie przedsiębiorczością, biznesem, nowymi technologiami? Będą mile widziane!

Jeśli studia nie zajmują Ci 100% czasu, szukasz dorywczej pracy z elastycznym grafikiem i możliwością zdobycia ciekawego doświadczenia, to zgłoś się i zostań częścią naszego zespołu! Do zgłoszenia dołącz swój życiorys oraz informację o przewidywanej dyspozycyjności w trakcie roku akademickiego.

Zgłoszenia: iga.laniec@inkubator.uw.edu.pl
Więcej informacji: www.inkubator.uw.edu.pl