W dniu 11.01.2019 r. o godz. 10.00 w auli im. J. Baszkiewicza (Gmach Audytoryjny) odbędzie się wykład z przedmiotu Podstawy ochrony własności intelektualnej prowadzony przez prof. R. Szarfenberga. Zajęcia obowiązkowe kończące się zaliczeniem (szczegóły podane będą na wykładzie). Studenci przyjęci na studia drugiego stopnia, którzy odbywali studia pierwszego stopnia w innej Uczelni niż Uniwersytet Warszawski jeśli nie realizowali przedmiotów BHP i Podstawy ochrony własności intelektualnej mają obowiązek ich zaliczenia na studiach drugiego stopnia na I roku studiów.

UWAGA STUDENCI IPS! REJESTRACJA NA ZAJĘCIA PROGRAMOWE 2018/2019 (lato).

UWAGA STUDENCI WNPiSM !
REJESTRACJA NA ZAJĘCIA PROGRAMOWE 2018/2019 (lato).

I TURA – grudzień 2018 do 31.12.2018

Instytut Polityki Społecznej 17.12.2018 godz. 21:00, monografy 21:30

Monografy wydziałowe 17.12.2018 godz. 21:00

II TURA – styczeń 2019 do 31.01.2019

Instytut Polityki Społecznej 14.01.2019 godz. 21:00, monografy 21:30

Monografy wydziałowe 14.01.2019 godz. 21:00

Rejestracji dokonujemy na stronie https://usosweb.wnpism.uw.edu.pl

AKTUALNE PLANY ZAJĘĆ DLA WSZYSTKICH KIERUNKÓW SĄ DOSTĘPNE NA STRONIE: https://wnpism.uw.edu.pl/strefa-studenta-i-doktoranta/plany-zajec/

Rejestracja dotyczy wszystkich przedmiotów, w tym wykładów. Na podstawie rejestracji zostaną stworzone protokoły egzaminacyjne. Zajęcia kontynuowane zostaną przepisane automatycznie. W indywidualnych przypadkach rejestracji prosimy zgłaszać się do kierowników studiów w celu wyrażenia zgody na zarejestrowanie administracyjne. Wszelkie podania o zmiany w rejestracji będą rozpatrywane po zakończeniu II tury rejestracji.

Jeżeli rejestrujemy się na zajęcia, które odbywają się w jednej grupie zajęciowej, to również należy zarejestrować się do tej grupy, pomimo tego, że to tylko jedna grupa.
Z rejestracji zostały wyłączone studia niestacjonarne zaoczne, z wyjątkiem zapisów na lektoraty oraz indywidualnych przypadków rejestracji, które będą ogłaszane na stronach poszczególnych instytutów.