Rejestracja na przedmioty – ogłoszenie.

W dniach 27.03.2018 – 05.04.2018 odbędzie się rejestracja na przedmioty (bez wyboru grup zajęciowych). Na podstawie tej rejestracji będą wyznaczane limity w grupach zajęciowych, więc prosimy wszystkich studentów o zarejestrowanie się na przedmioty dostępne w rejestracji. Niezarejestrowanie się może skutkować brakiem możliwości zarejestrowania się w kolejnej turze rejestracji do grupy zajęciowej.

Rejestracja na zajęcia prowadzone przez Instytut Polityki Społecznej rusza 27 marca o godzinie 21.00.

Uwaga studenci Polityki społecznej II rok, studia stacjonarne! Wykłady prof. M. Szylko-Skoczny z Prawa Pracy zostały przeniesione z Krakowskiego Przedmieścia 3, s. 3 na Nowy Świat 67, sala nr 4. Zmiana obowiązuję do końca semestru letniego.

Od najbliżej środy (7.03) seminarium magisterskie prof. dr hab.M. Szylko-Skoczny będą odbywały się w Instytucie Polityki Społecznej ul.Nowy Świat 67 w pokoju 108. Zmiana obowiązuje w semestrze letnim.

Dyżur prof. G. Spytek-Bandurskiej w dniu 23 października z powodu wyjazdu służbowego został odwołany. Zajęcia z przedmiotu „Polityka rynku pracy” z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostają odwołane. Odpracowanie zajęć nastąpi w innym terminie uzgodnionym ze studentami. Natomiast ćwiczenia z prawa pracy z dr hab. G. Spytek-Bandurską zostaną poprowadzone w zastępstwie przez dr T. Niedzińskiego.